Viešinimas


ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis

2021 m. gruodžio 28 d. 10-ajame Lietuvos jaunųjų matematikų susitikime (LJMS'10) buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Renginio programa.

2021 m. lapkričio 25 d. X Edukacijos forume „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“ buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Renginio programa.

Forumo įrašas patalpintas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Youtube“ paskyroje.

2021 m. kovo 5 d. LR Seime vykusioje konferencijoje buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Pranešimas apie konferenciją buvo paskelbtas LR seimo svetainėje.

Konferencijos įrašas patalpintas LR seimo „Youtube“ paskyroje.

2021 m. vasario 24 d. apie projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis (EFECTAS)“ rezultatus plačiajai visuomenei paskelbtas straipsnis „Švietimo naujienose

2021 m. vasario 19 d. apie projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis (EFECTAS)“ rezultatus plačiajai visuomenei paskelbtas straipsnis „Švietimo naujienose


Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. DOTSUT-39 (09.3.3-LMT-K-712-01-0018) / LSS-250000-57) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).