Viešinimas


ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis

2022 m. spalio 10 d. 15 val. Vilniaus universiteto Senato salėje ir nuotoliniu būdu vyko projekto dalyvių parašytos monografijos „(Ne)išmatuojamas švietimo sistemos efektyvumas ir našumas“ pristatymas.

Monografija

Pristatymo įrašas

2022 m. spalio 31 d. apie projekte „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis (EFECTAS)“ išleistą monografiją plačiajai visuomenei paskelbtas straipsnis „Švietimo naujienose

2021 m. gruodžio 28 d. 10-ajame Lietuvos jaunųjų matematikų susitikime (LJMS'10) buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Renginio programa.

2021 m. lapkričio 25 d. X Edukacijos forume „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“ buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Renginio programa.

Forumo įrašas patalpintas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Youtube“ paskyroje.

2021 m. kovo 5 d. LR Seime vykusioje konferencijoje buvo pristatytos projekto „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis“ (sutrumpintai EFECTAS) įžvalgos apie švietimo efektyvumą ir našumą.

Pranešimas apie konferenciją buvo paskelbtas LR seimo svetainėje.

Konferencijos įrašas patalpintas LR seimo „Youtube“ paskyroje.


Projektas bendrai finansuotas iš Europos socialinio fondo lėšų (projekto Nr. DOTSUT-39 (09.3.3-LMT-K-712-01-0018) / LSS-250000-57) pagal dotacijos sutartį su Lietuvos mokslo taryba (LMTLT).